Nolte Küchen tarafından yapılan yenilikçi fikirler

Kendi kişisel hayalinizdeki mutfağa sahip olmanızı sağlamak için tasarımlarımızda sürekli olarak güncelleme yapmaktayız. Yenilikçi fikirler ile  ürünlerimizi sürekli iyileştirmemize yardımcı oluyor. Sonuç: Mümkün olan en iyi kalitede çok sayıda mutfak özelliği.

Matrix150: Izgara sistemimiz

150 mm’lik düzenli artışlar, pürüzsüz ve eşit bir yüzey için herhangi bir standart elektrikli cihazı barındıracak tutarlı çizgilerle mükemmel bir bağlantı modeli ile sonuçlanır.

Matrix 150: Izgara boyutlarımız

%32 daha fazla depolama alanı

Nolte Küchen, tezgahlar için çeşitli planlama derinlikleri sunar. Her zamanki 60 cm yerine 75 cm’yi seçerseniz, sadece üzerinde çalışmak ve eşyaları saklamak için daha fazla alana sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda alttaki dolaplarda yüzde 32 daha fazla depolama alanına sahip olacaksınız.

%32 daha fazla depolama alanı

MatrixArt: Kulpsuz mutfak.

MatrixArt ile parmakla çekme kabine işlenir. Vurgular eklemek ve sıcak ve soğuk ışık arasında sorunsuz geçiş yapmak için farklı renkler seçebilir veya LED tabanlı kısılabilir bir aydınlatma sistemi olan Emotion Light’ı kullanabilirsiniz.

MatrixArt: kulpsuz mutfak

Matrix 900: Ekstra yüksek gövde

900 mm’lik kabin yüksekliği ile Matrix 900, 750 mm’lik standart yüksekliğe kıyasla şaşırtıcı derecede %20 daha fazla depolama alanı sunar. Alçak bir baza ile birleştiğinde, sonuç modern, kompakt bir görünüm ve ergonomik bir çalışma yüksekliğidir.

Matrix 900: Ekstra yüksek gövde

Keyif veren malzeme çeşitliliği

Nolte Küchen’de, bütçenizin boyutu ne olursa olsun, en son trend materyallere erişebilirsiniz. Ahşap, cila, cam, metal veya çimento olsun, size gerçek gibi görünen herhangi bir orijinal malzemenin reprodüksiyonlarını sunuyoruz.

İlham veren çeşitli malzemeler

Mat cila konsepti

Size ve mutfağınıza uygun renk kombinasyonunu bulun: 19 renk tonu ve çok sayıda renk çifti ile mat lake konsepti artık beş ön aralık ve dolayısıyla herhangi bir stil yönü ile kullanılabilir.

Mattlackkonzept

Koordineli iç dekor

Nolte mutfakların içi ve dışı aynı görünür. Bu, gövde dekorlarını kabinin içinde olduğu kadar dışında da bulacağınız anlamına gelir. Standart olarak sağladığımız bir katma değer, yani herhangi bir ek ücret ödemeden.

Koordineli iç dekor

Sızdırmazlık kenarı

Toz ve nemin (örn. buhar) içeri girmesini önlemek ve kapakların ve çekmecelerin sessiz ve yumuşak bir şekilde kapanmasını sağlamak için tüm dolaplarımızın ön tarafında dolap rengine uygun kalın bir kenar bulunur. Bu kalın kenar aynı zamanda iç aydınlatmadan gelen ışık ışınlarının gövde ve dolap kapağı arasındaki boşluktan sızmasını da engeller.

Sızdırmazlık kenarı

Çekmeceler

PremiumLINE ile size paslanmaz çelik görünümlü üç çekmece seçeneği sunuyoruz. İster raylı temel modeli, ister maksimum saklama alanı için PremiumLINE Box’ı, ister cam çerçeveli zarif PremiumLINE Glass’ı tercih edin, tüm tam açılır çekmecelerimiz sessiz ve sorunsuz çalışır ve 80 kg’a kadar yük taşıyabilir. 9 dolap genişliği ve 4 dolap derinliği için mevcuttur.

Çekmece çeşitleri

Yastıklı menteşeler

Mutfaklarımıza takılan menteşeler, entegre bir yastıklama elemanına ve 105 ° açılma açısına sahiptir – standart olarak sağladığımız konfor, yani herhangi bir ek ücret ödemeden.

Yastıklamalı menteşeler

Gömme montaj

Lavabonun paslanmaz çelikten mi yoksa granitten mi yapıldığı. Tezgah kalınlığı ister 40 mm ister 25 mm olsun, istediğiniz dekoru seçebilirsiniz. Hatta 12 mm’lik tezgahlar için herhangi bir PRO dekoru seçebilirsiniz.

Gömme kurulum