Mutfak Yaptırırken Bunlara Dikkat!

Bültenler bu alana gelecek
10 Aralık 2015
Nolte | Ocak 2017 Bülteni
18 Mayıs 2017

Mutfak Yaptırırken Bunlara Dikkat!

Ev dekorasyonunda en büyük önemi taşıyan alanların başında elbette mutfaklar geliyor. Özellikle kadınlar için evin en önemli alanı olan mutfakların dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken belli başlı noktalar şöyledir;

Mutfak dekorasyonu sık sık yenilenmediği için, tercih edilen mutfakta kullanılan renklere çok dikkat etmek gerekir. Nolte, kendine özel reçetelerde üretilen renkleriyle her renk birbiriyle uyum içerisindedir. Bu sayede mutfaklarda görsel uyum sağlar.

Mutfağınızın dolaplarında, tezgahında ya da duvarlarında kullanmadığınız renkleri aksesuarlarda kullanabilir, böylelikle mutfağınıza renk katabilirsiniz. Örneğin, son dönemlerde sıklıkla karşımıza çıkan Smeg’in rengarenk ekmek kızartma makineleri, meyve suyu sıkacakları iyi birer alternatif olabilir.

Mutfak masası ve mutfak sandalyelerini seçerken ise istediğiniz kadar iddialı olabilirsiniz. Son dönemlerde gördüğümüz sıra dışı sandalye tasarımları, bunları mutfağınızda kullanmak için size cesaret verebilir. Tasarımı ve farklı ürün gruplarıyla MIDJ mutfağınıza renk katacaktır.

Mutfağınızın aydınlatmasına dikkat etmelisiniz. Zira karanlık bir mutfakta çalışmak da yemek yemek de çok keyifli olmayacaktır. Dilediğiniz alanda ışıklandırma yapmak Nolte de mümkün.

Mutfak dolapları mutfak dekorasyonunda en önemli parçadır ve dolapların teknik detaylarına dikkat etmeniz kullanım açısından çok önemlidir. Nolte Mutfak, ergonomik yapısıyla isteğinize ve kullanımınıza uygun dolap modülleri üretmektedir.

Mutfak tezgahında çalışırken en çok ihtiyacınız olanların başında elbette prizler gelecek. Bu yüzden, tezgah üzerinde yeterli sayıda priz olmasına özen gösterin.

Hijyen, kuşkusuz mutfaklar için son derece önemlidir. Bu yüzden, mutfak tezgahlarınızı seçerken, yüksek hijyen sağlayan  tezgahları seçmeniz sağlığınız açısından önceliktir. Neolith ; İleri teknoloji ürünü, dünyadaki en büyük ebatlı porselen levhadır. Farklı kalınlıklarda ve renklerde %100 doğal malzemeden üretilen Neolith, antibakteriyeldir ve besinlerle temasında hiçbir sakınca yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir